na przykładzie programu 4Trans
Jak przygotować się do kontroli ITD i PIP
BEZPŁATNY WEBINAR
15 czerwca, godz. 19:00
ZAPISZ SIĘ I SPRAWDŹ! 
Kontrola ITD i PIP na przykładzie 4Trans
2021-06-15
19:00
Europe/Warsaw
Prowadzisz firmę transportową lub zajmujesz się rozliczeniami czasu pracy kierowców?
Inspekcja Transportu Drogowego może przeprowadzić kontrolę nie tylko na drodze, ale także w przedsiębiorstwie transportowym. Taka sytuacja ma miejsce zazwyczaj wtedy, kiedy podczas kontroli drogowej inspektorzy dopatrzyli się rażących naruszeń przepisów lub kiedy organ kontrolny ma wątpliwość czy firma spełnia wymogi, które reguluje Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady WE nr 1071/2009.


Państwowa Inspekcja Pracy w każdej chwili może przeprowadzić kontrolę działalności gospodarczej. Zazwyczaj sprawdzane jest: przestrzeganie zasad BHP, legalność zatrudnienia i poprawność wypłacania wynagrodzenia. W firmach transportowych kontrola PIP najczęściej dotyczy przestrzegania norm czasu pracy kierowców oraz prowadzenia prawidłowej ewidencji czasu pracy.
Czy wiesz jak przygotować się do kontroli?
Zapisz się na webinar!
13
DNI
02
GODZINY
18
MINUTY
27
SEKUNDY
Spotykamy się już za
Kontrola ITD i PIP na przykładzie 4Trans
2021-06-15
19:00
Europe/Warsaw
Co zyskujesz biorąc udział w webinarze?
   PRZYDATNĄ WIEDZĘ POPARTĄ PRAKTYCZNYMI PRZYKŁADAMI   

Od ponad 20 lat zajmuję się szeroko pojętym czasem pracy kierowców oraz doradztwem i szkoleniami w firmach transportowych. Doświadczenie zbudowane na przestrzeni ostatnich lat pozwala mi wdrażać w firmach transportowych najlepsze praktyki, które działają i przynoszą firmom wymierne korzyści. Na najbliższym szkoleniu podzielę się wiedzą związana z dokumentacją, którą musisz mieć w swojej firmie. Skupimy się oczywiście na kierowcach i specyfice ich pracy.

   OSTATNI NUMER KWARTALNIKA "CZAS NA TRANSPORT" W WERSJI ONLINE   

Kwartalnik "Czas na transport" to specjalistyczny magazyn informacyjny z zakresu czasu pracy kierowców oraz systemów telematyki. Znajdują się z nim wartościowe treści merytoryczne, inspirujące wywiady oraz praktyczne porady dla firm transportowych.

   MOŻLIWOŚĆ ZADAWANIA INDYWIDUALNYCH PYTAŃ NA SESJI Q&A   

Sesja Q&A to nie tylko typowe zadawanie pytań na czacie (choć to również). Dla osób żądnych wiedzy udostępniamy możliwość połączenia głosowego oraz video (połączenie video dla najodważniejszych). Taka forma komunikacji znacznie usprawnia wymianę informacji, szczególnie w przypadku trudnych pytań.
   
  CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W SZKOLENIU   

Z uwagi na to, że nasze e-szkolenia są pełnowartościowymi szkoleniami realizowanymi z wykorzystaniem narzędzi online, każdy uczestnik naszego spotkania otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Certyfikat można wydrukować, oprawić w ramkę i powiesić na ścianie albo dodać do dokumentów potwierdzających samokształcenie. 

  PREZENTACJĘ ORAZ  CHECK LISTĘ DOKUMENTÓW WYMAGANYCH PRZY KONTROLI 

W podziękowaniu za udział w webinarze otrzymasz od nas prezentację merytoryczną, do której możesz wrócić w każdej chwili, aby odświeżyć swoją wiedzę. Ponadto wyślemy Ci także checklistę z wymaganymi dokumentami przy kontroli

Kontrola ITD i PIP na przykładzie 4Trans
2021-06-15
19:00
Europe/Warsaw
All Rights Reserved
Copyright 2021
Przedsiębiorca, ekspert i szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem z zakresu czasu pracy kierowców. Od kilkudziesięciu lat, w ramach prowadzenia firmy INSTALL, szkoli i doradza firmom transportowym oraz wdraża rozwiązania integrujące różne systemy do zarządzania procesami w firmach transportowych (INELO, OCRK, GBOX Assist, 4Trans, systemy TMS). Założyciel Akademii Czasu pracy -  platformy kursowej dla branży transportowej. Jego charakter pracy sprawia, że jest zawsze na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami transportowymi, a swoją zdobytą wiedzą dzieli się z innymi
Maciej Kabaciński
/