Ta strona korzysta z cookies
Korzystamy z plików cookies, aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz w celach statystycznych, które pomagają nam w ulepszaniu witryny. Więcej info >

WEBINAR - warsztat 4Trans
30 maja 2023, godzina 10:00

Co z nowelizacji Kodeksu Pracy z kwietnia 2023 muszą wdrożyć firmy transportowe?
Sesję Q&A i odpowiedzi na indywidualne pytania uczestników
Czego nauczysz się na webinarze?
Dodatkowo zaplanowaliśmy
  • czy kierowcy będą przysługiwały dodatkowe przerwy w pracy?
  • jak ma wyglądać nowa informacja o warunkach zatrudnienia kierowcy zgodnie z art. art. 29 & 3 Kodeksu Pracy?
  • zmiany w zakresie umów na czas określony i okres próbny
  • dodatkowy urlop opiekuńczy i dłuższy urlop rodzicielski
  • warsztaty 4Trans - wyliczenia ewidencji czasu pracy i lista płac, ćwiczenia
UWAGA! Ekstra bonusy do pobrania:
  • Wzór informacji o warunkach zatrudnienia zgodnie ze znowelizowanym art. 29 Kodeksu Pracy
  • Kalkulator lista płac w excelu
Zapisz się na webinar!
00
DNI
23
GODZINY
10
MINUTY
41
SEKUNDY
i dowiedz się, jakie konkretnie obowiązki muszą zostać wdrożone, aby zachować zgodność z nowymi przepisami.
Spotykamy się za
Product image
Co z nowelizacji Kodeksu Pracy z kwietnia 2023 muszą wdrożyć firmy
Świetnie trafiłeś! To tutaj 30 maja o godzinie 10:00 spotykamy się na webinarze "Co z nowelizacji Kodeksu Pracy z kwietnia 2023 muszą wdrożyć firmy transportowe"
297,00 zł
30.05.2023, 10:00
   PRZYDATNĄ WIEDZĘ POPARTĄ PRAKTYCZNYMI PRZYKŁADAMI   
CO OTRZYMUJESZ W CENIE WEBINARU?
Od ponad 20 lat zajmuję się szeroko pojętym czasem pracy kierowców oraz doradztwem i szkoleniami w firmach transportowych. Doświadczenie zbudowane na przestrzeni ostatnich lat pozwala mi wdrażać w firmach transportowych najlepsze praktyki, które działają i przynoszą firmom wymierne korzyści. Na najbliższym szkoleniu podzielę się wiedzą związana z dokumentacją, którą musisz mieć w swojej firmie. Skupimy się oczywiście na kierowcach i specyfice ich pracy.
   OSTATNI NUMER KWARTALNIKA "CZAS NA TRANSPORT" W WERSJI ONLINE   
Kwartalnik "Czas na transport" to specjalistyczny magazyn informacyjny z zakresu czasu pracy kierowców oraz systemów telematyki. Znajdują się z nim wartościowe treści merytoryczne, inspirujące wywiady oraz praktyczne porady dla firm transportowych.
   MOŻLIWOŚĆ ZADAWANIA INDYWIDUALNYCH PYTAŃ NA SESJI Q&A   
Sesja Q&A to nie tylko typowe zadawanie pytań na czacie (choć to również). Dla osób żądnych wiedzy udostępniamy możliwość połączenia głosowego oraz video (połączenie video dla najodważniejszych). Taka forma komunikacji znacznie usprawnia wymianę informacji, szczególnie w przypadku trudnych pytań.
   CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W SZKOLENIU   
Z uwagi na to, że nasze e-szkolenia są pełnowartościowymi szkoleniami realizowanymi z wykorzystaniem narzędzi online, każdy uczestnik naszego spotkania otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Certyfikat można wydrukować, oprawić w ramkę i powiesić na ścianie albo dodać do dokumentów potwierdzających samokształcenie. 
    PREZENTACJĘ  Z WEBINARU
W podziękowaniu za udział w webinarze otrzymasz od nas prezentację merytoryczną, do której możesz wrócić w każdej chwili, aby odświeżyć swoją wiedzę. 
Co o webinarach mówią nasi Klienci?


Pan Maciek jest profesjonalistą. Potrafi wszystko ze szczegółami wytłumaczyć. Polecam Pana Maćka w 100%
PrzemysławPolecam w 100%! Na Maćka możemy liczyć w każdej sytuacji. Pomaga rozwiązać każdy problem! Wiedza, którą dysponuje powala na kolana. Ma doskonałe podejście i baaardzo dużo cierpliwości. A swoją energią obdarza każdego uczestnika szkolenia. Polecam wszystkim!
BeataUczestniczyłem pierwszy raz w szkoleniu i bardzo mi się podobało. Rzeczowo, solidnie, fachowo, ale jednocześnie bardzo przystępnie. 
RobertProfesjonalne a jednocześnie proste przekazanie informacji. Pan Maciek zna się na rzeczy i bardzo dobrze, że chce się z nami dzielić swoją wiedzą. Szkolenia z Panem Mackiem to dobrze ulokowane pieniądze.
Małgorzata
00
DNI
23
GODZINY
10
MINUTY
29
SEKUNDY
Spotykamy się za
Product image
Co z nowelizacji Kodeksu Pracy z kwietnia 2023 muszą wdrożyć firmy
Świetnie trafiłeś! To tutaj 30 maja o godzinie 10:00 spotykamy się na webinarze "Co z nowelizacji Kodeksu Pracy z kwietnia 2023 muszą wdrożyć firmy transportowe"
297,00 zł
30.05.2023, 10:00
Przedsiębiorca, ekspert i szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem z zakresu czasu pracy kierowców. Od kilkudziesięciu lat, w ramach prowadzenia firmy INSTALL, szkoli i doradza firmom transportowym oraz wdraża rozwiązania integrujące różne systemy do zarządzania procesami w firmach transportowych (INELO, OCRK, GBOX Assist, 4Trans, systemy TMS). Założyciel Akademii czasu pracy - platformu kursowej dla branży transportowej. Jego charakter pracy sprawia, że jest zawsze na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami transportowymi, a swoją zdobytą wiedzą dzieli się z innymi.
Maciej Kabaciński
O prowadzącym
/