a może "kilometrówka" i "dietoryczałt"?
łącznie z delegacjami - 5 PRAKTYCZNYCH PRZYKŁADÓW
Składniki wynagrodzenia kierowcy
BEZPŁATNY WEBINAR
18 maja 19:00
ZAPISZ SIĘ I SPRAWDŹ! 
Webinar - składniki wynagrodzenia
2021-05-18
19:00
Europe/Warsaw
Prowadzisz firmę transportową lub zajmujesz się rozliczeniami czasu pracy kierowców?
Wiesz jak prawidłowo rozliczać delegacje kierowcy? 
Wiesz jakie przepisy określają składniki wynagrodzenia kierowcy i co się do nich zalicza?
Wiesz wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat składników wynagrodzenia kierowcy?
/
/
/
Zapisz się na webinar!
11
DNI
01
GODZINY
10
MINUTY
45
SEKUNDY
Spotykamy się już za
Webinar - składniki wynagrodzenia
2021-05-18
19:00
Europe/Warsaw
Co zyskujesz biorąc udział w webinarze?
   PRZYDATNĄ WIEDZĘ POPARTĄ PRAKTYCZNYMI PRZYKŁADAMI   

Od ponad 20 lat zajmuję się szeroko pojętym czasem pracy kierowców oraz doradztwem i szkoleniami w firmach transportowych. Doświadczenie zbudowane na przestrzeni ostatnich lat pozwala mi wdrażać w firmach transportowych najlepsze praktyki, które działają i przynoszą firmom wymierne korzyści. Na najbliższym szkoleniu podzielę się wiedzą związana z dokumentacją, którą musisz mieć w swojej firmie. Skupimy się oczywiście na kierowcach i specyfice ich pracy.

   OSTATNI NUMER KWARTALNIKA "CZAS NA TRANSPORT" W WERSJI ONLINE   

Kwartalnik "Czas na transport" to specjalistyczny magazyn informacyjny z zakresu czasu pracy kierowców oraz systemów telematyki. Znajdują się z nim wartościowe treści merytoryczne, inspirujące wywiady oraz praktyczne porady dla firm transportowych.

   MOŻLIWOŚĆ ZADAWANIA INDYWIDUALNYCH PYTAŃ NA SESJI Q&A   

Sesja Q&A to nie tylko typowe zadawanie pytań na czacie (choć to również). Dla osób żądnych wiedzy udostępniamy możliwość połączenia głosowego oraz video (połączenie video dla najodważniejszych). Taka forma komunikacji znacznie usprawnia wymianę informacji, szczególnie w przypadku trudnych pytań.
   
  CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W SZKOLENIU   

Z uwagi na to, że nasze e-szkolenia są pełnowartościowymi szkoleniami realizowanymi z wykorzystaniem narzędzi online, każdy uczestnik naszego spotkania otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Certyfikat można wydrukować, oprawić w ramkę i powiesić na ścianie albo dodać do dokumentów potwierdzających samokształcenie. 

  PREZENTACJĘ ORAZ WZÓR UMOWY O PRACĘ 

W podziękowaniu za udział w webinarze otrzymasz od nas prezentację merytoryczną, do której możesz wrócić w każdej chwili, aby odświeżyć swoją wiedzę. Ponadto wyślemy Ci także wzór umowy o pracę dla kierowcy.

OTWARCIE NABORU TRZECIEJ EDYCJI AKADEMII CZASU PRACY!
Akademia czasu pracy to platforma kursowa dedykowany dla branży transportowej.
W ramach Akademii otrzymujesz roczny dostęp do nagrań video, w których krok po kroku wyjaśniamy najważniejsze zagadnienia związane z czasem pracy kierowców i z jego prawidłowym rozliczaniem, także w kontekście płacy minimalnej w krajach Unii Europejskiej.
NA ZAKOŃCZENIU WEBINARU NASTĄPI
Webinar - składniki wynagrodzenia
2021-05-18
19:00
Europe/Warsaw
All Rights Reserved
Copyright 2021
Przedsiębiorca, ekspert i szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem z zakresu czasu pracy kierowców. Od kilkudziesięciu lat, w ramach prowadzenia firmy INSTALL, szkoli i doradza firmom transportowym oraz wdraża rozwiązania integrujące różne systemy do zarządzania procesami w firmach transportowych (INELO, OCRK, GBOX Assist, 4Trans, systemy TMS). Założyciel Akademii Czasu pracy -  platformy kursowej dla branży transportowej. Jego charakter pracy sprawia, że jest zawsze na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami transportowymi, a swoją zdobytą wiedzą dzieli się z innymi
Maciej Kabaciński
/